Македонски | Shqip | English |

08 јан. 20:24 Автомобили , Куманово

Ford Escort 1.4 EFI -95

Година: 1995
Километража: 0 - 4 999
08 јан. 13:27 Автомобили , Куманово

Peugeot 106 povolno -98

Година: 1998
Километража: 15 000 - 19 999
08 јан. 11:41 Куќи/Вили , Куманово

Kuka vo izgradba vo s. Orasac

Број на соби: 5
Површина: 100
07 јан. 21:56 Автомобили , Крива Паланка

Opel Astra G Dizel -00

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
07 јан. 17:08 Автомобили , Куманово

OPEL VECTRA GTS 2.2 DTI DIZEL ECOTEC MOTOR -04

3 650 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
07 јан. 12:58 Автомобили , Куманово

FIAT STILO 1.9 JTD DIZEL -03

2 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
07 јан. 09:50 Автомобили , Куманово

BMW 318i -92

1 550 ЕУР Намалена цена

Година: 1992
Километража: 250 000 - 299 999
06 јан. 12:59 Автомобили , Куманово

Seat Ibiza 1.4 benzin extra socuvano reg-99

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
06 јан. 12:57 Автомобили , Крива Паланка

VW Passat 1.9 tdi -03

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
23 дек. 13:19 Автомобили , Куманово , Ранковце

VW Passat -98 ITNO

2 850 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
01 окт. 18:24 Автомобили , Куманово

Hyundai Santa Fe 2.2 CRDI -06

13 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
11 јул. 21:56 Автомобили , Крива Паланка

TOYOTA RAV4 2.0 D4D DIZEL 4X4 100% UNIKAT -05

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
29 апр. 09:54 Автомобили , Куманово

VW GOLF 3 1.8 AVTOMATIK -95 ITNO

2 000 ЕУР Намалена цена

Година: 1995
Километража: 100 000 - 109 999
15 фев. 15:19 Автомобили , Куманово

Citroen Xantia dizel -95

Година: 1995
Километража: 20 000 - 24 999
Кон почеток