Македонски | Shqip | English |
Денес 10:07
Линк
Автомобили , Куманово

SEAT LEON

4 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
18 мај 01:14
Линк
Автомобили , Куманово

VW PASSAT 1.8

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999

21 мај 11:15 Автомобили , Куманово

BMW 320

Година: 2010
Километража: 15 000 - 19 999
21 мај 10:50 Автомобили , Куманово

PEUGEOT 307 1.6 HDI

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
21 мај 10:30 Автомобили , Куманово

Mercedes C 200

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
21 мај 10:25 Автомобили , Куманово

VW TOURAN -05

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
21 мај 09:37 Автомобили , Куманово

Lancia Musa 1.9 JTD

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
21 мај 09:26 Автомобили , Куманово

PEUGEOT 308- 09

5 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
21 мај 02:34 Автомобили , Куманово

Nissan XTRAIL 2.0DCI dizel 130kw

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
21 мај 01:27 Автомобили , Куманово

SEAT LEON 2.0 TDI -06 CH

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
21 мај 01:25 Автомобили , Куманово

FIAT PUNTO 1.2 8V ITNO

1 650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 80 000 - 84 999
21 мај 01:17 Автомобили , Куманово

BMW 420d Gran Coupe

23 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
20 мај 22:50 Автомобили , Куманово

AUDI A4 2012 TDI UNIKAT

Година: 2012
Километража: 110 000 - 119 999
20 мај 22:34 Автомобили , Куманово

BMW 530

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
20 мај 22:11 Автомобили , Куманово

Opel Astra moze i zamena

Година: 2008
Километража: 20 000 - 24 999
20 мај 21:59 Претпријатие Автомобили , Куманово

Fiat Stilo 1.9 JTD -02

1 790 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
20 мај 21:53 Куќи/Вили , Куманово

Kuka na ul Nikola Tesla br 1

Број на соби: 6
Површина: 100
20 мај 21:05 Автомобили , Куманово

VW Touareg full oprema v6

13 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
20 мај 19:56 Куќи/Вили , Куманово

Se izdava kuka pod kirija vo blizina na gr centar

Број на соби: 5
Површина: 130
20 мај 19:18 Автомобили , Куманово

VW Polo 1.2benzin -06

3 299 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
20 мај 18:21 Автомобили , Куманово

BMW 330 МК -08 SWISS REG MK STAKLO NOVO ITNO

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток