Македонски | Shqip | English |

20 мар. 10:29 Автомобили , Куманово

Seat Leon 1.6 tdi -10 Full Top

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
20 мар. 09:53 Автомобили , Куманово

Peugeot Partner

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
20 мар. 00:29 Автомобили , Куманово

Jeep Nissan Qasqai 2.0 dci 4x4

7 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 15 000 - 19 999
19 мар. 22:25 Автомобили , Куманово

Ford Fiesta 1.2 -00

1 050 ЕУР

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
19 мар. 21:24 Автомобили , Куманово

AUDI A6 TDI REG MK CELA GOD ZELEN KA MOZNA ZAMENA

2 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
19 мар. 17:52 Автомобили , Куманово

VW JETTA 1.9 105ks

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
19 мар. 15:35 Станови , Куманово

Se iznajmuva stan

Број на соби: 2
Површина: 60
19 мар. 10:09 Автомобили , Куманово

Opel Insignia 2.0

8 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
19 мар. 02:05 Автомобили , Куманово

BMW 530d

6 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
19 мар. 01:57 Автомобили , Куманово

BMW X1 1.8d xdrive

12 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
19 мар. 01:53 Автомобили , Куманово

VW Golf 2.0 Tdi

5 350 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
19 мар. 01:49 Автомобили , Куманово

Peugeot 207.cc 1.6.i

5 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 90 000 - 94 999
19 мар. 01:41 Автомобили , Куманово

Mazda 5 2.0 dizel set 7 sedishte

4 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
19 мар. 01:36 Автомобили , Куманово

Audi A6 2.7 tdi cuatro

5 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
19 мар. 01:35 Автомобили , Куманово

BMW x3 3.0d xdrev

8 415 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
19 мар. 01:27 Автомобили , Куманово

Mercedes CLS 320 cdi

11 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
18 мар. 22:00 Автомобили , Куманово

Honda Civic 2.2 i CTDI 140ks Sport

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
18 мар. 21:56 Автомобили , Куманово

OPEL CORSA 1.7 CDTI

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
18 мар. 16:13 Автомобили , Куманово

VW Polo

4 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
18 мар. 16:11 Автомобили , Куманово

VW CADDY life 1.9 TDI

8 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
18 мар. 15:35 Автомобили , Куманово

Mercedes-Benz e 270 cdi AVANGARD

1 234 567 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
18 мар. 15:27 Куќи/Вили , Куманово

Kuka i plac od 4300 m2

35 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
18 мар. 15:23 Автомобили , Куманово

Mini Cooper 1.6 16V

3 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 100 000 - 109 999
18 мар. 14:07 Автомобили , Куманово

PEUGEOT 307 2.0HDI -05

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
18 мар. 13:59
Линк
Станови , Куманово

Se izdava ednosoben stan pod kirija od 40 m2

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Кон почеток