Македонски | Shqip | English |

11 јан. 13:07 Станови , Куманово

SE IZDAVA KOMPLETNO NAMESTEN APARTMAN

380 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
11 јан. 12:59 Станови , Куманово

SE IZDAVA NAMESTEN STANBEN PROSTOR

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
11 јан. 00:50 Автомобили , Куманово

SKODA SUPERB 1.9 TDI 131KS -02

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
10 јан. 22:20 Куќи/Вили , Куманово

Kuka vo selo Ljubodrag

Број на соби: 9
Површина: 200
10 јан. 19:00 Автомобили , Куманово

VW GOLF6 2.0 HIGHLINE 143ps PERFEKT SOSTOJBA

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
10 јан. 16:52 Автомобили , Куманово

Opel Astra H 1.7cdti 101KS

4 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
09 јан. 20:30 Автомобили , Куманово

VW Scirocco 1.4 TSI 160hp

9 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
09 јан. 16:20 Автомобили , Куманово , Липково

VW Touareg

5 000 МКД

Година: 2006
Километража: 350 000 - 399 999
09 јан. 13:46 Куќи/Вили , Куманово

Kuka do Zelen Pazar

Број на соби: 9
Површина: 180
09 јан. 13:16 Автомобили , Куманово

BMW X6 3.0d Xdrive

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
09 јан. 00:25 Автомобили , Куманово

Fiat Idea 1,9 jtdm uvoz svajcarija

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
09 јан. 00:17 Автомобили , Куманово

Fiat Panda 1.1 benzin 100000km ekstra -07

Година: 2007
Километража: 95 000 - 99 999
08 јан. 21:25 Автомобили , Куманово

GRAND CHEROKKE 3.0 Automatic

9 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан. 18:37 Автомобили , Куманово , Липково

Ford Escort

1 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 130 000 - 139 999
08 јан. 08:15 Автомобили , Куманово

Citroen C5

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
08 јан. 08:15 Автомобили , Куманово

Opel Corsa

2 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
07 јан. 20:21 Автомобили , Куманово

Fiat Panda 1.2

2 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
07 јан. 20:01 Автомобили , Куманово

Cistroen SAXO 1.0 plin

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток