Македонски | Shqip | English |

Денес 21:54 Автомобили , Куманово

Fiat Punto -01 1.3 16v

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 21:42 Станови , Куманово

STAN VO SUMA

45 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 21:25 Автомобили , Куманово

Citroen C-elysee -16

Година: 2016
Километража: 75 000 - 79 999
Денес 20:45 Автомобили , Куманово

OPEL CORSA C REGISTRIRANA DOBRA

1 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 20:28 Автомобили , Куманово

MERCEDES-BENZ E 220 CDI

17 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 19:38 Автомобили , Куманово

DODGE Caliber 20 CRD motor od PASSAT -07 ZAMENA

5 050 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 18:44 Автомобили , Куманово

Audi A3 1.9 TDI

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:49 Автомобили , Куманово

BMW 530 X DRIVE

21 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 16:46 Автомобили , Куманово

ALFA ROMEO 156 JTD/FULL MOZNA ZAMENA

1 390 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:51 Автомобили , Куманово

Mercedes-Benz B180

6 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 15:40 Автомобили , Куманово

Mercedes-Benz GL320

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:40 Автомобили , Куманово

OPEL SIGNUM 1.9 CDTI

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 13:05 Станови , Куманово

Se izdava stan vo Kumanovo nenamesten

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
Денес 12:47 Автомобили , Куманово

OPEL ANTARA 4X4 DIZEL FULL

6 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:51 Претпријатие Автомобили , Куманово

VW POLO 1.4 TDI 51KW FABRIKA

3 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 11:35 Автомобили , Куманово , Липково

AUDI A4 AVANT 2.0 TDI-07 S LINE Uvoz Switzerland

7 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:26 Автомобили , Куманово

BMW X6 3.0 d X-Drive -10 mod od Sfajcarija

27 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток