Македонски | Shqip | English |
Вчера 22:35 Автомобили , Македонски Брод

Renault R 19 plin a-test

Година: 1994
Километража: 130 000 - 139 999
19 фев. 22:52 Куќи/Вили , Македонски Брод

Vikend Kuka

Број на соби: 5
Површина: 100
19 фев. 12:21 Автомобили , Македонски Брод

Ford Escort 1.6 atest plin registriran

750 ЕУР

Година: 1994
Километража: 160 000 - 169 999
28 јан. 17:22 Автомобили , Македонски Брод

VW Golf 4 1.9 TDI 110 FULL

3 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
26 јан. 16:30 Автомобили , Македонски Брод

BMW 530d f10 245KS

22 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
02 дек. 18:05 Автомобили , Македонски Брод

Yugo 45

550 ЕУР

Година: 1995
Километража: 40 000 - 44 999
18 окт. 00:59 Автомобили , Македонски Брод

Peugeot 307 2.0 hDi

3 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 120 000 - 129 999
07 окт. 19:56 Автомобили , Македонски Брод

BMW X3 2.0

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
27 септ. 22:42 Автомобили , Македонски Брод

Audi A3 Quatro

6 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
26 авг. 10:41 Автомобили , Македонски Брод

Fiat Stilo jtd

2 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
26 авг. 10:32 Автомобили , Македонски Брод

Zastava 128

Година: 1988
Километража: 100 000 - 109 999
19 авг. 10:54 Автомобили , Македонски Брод

Renault Megane Kabrio Dizel

4 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
16 јул. 19:42 Куќи/Вили , Македонски Брод

Vikend kuka nad ezero Kozjak

Број на соби: 5
Површина: 180
25 јун. 17:12 Автомобили , Македонски Брод

OPEL ASTRA 2.0DTL 16v

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
16 јун. 14:28 Автомобили , Македонски Брод

Fiat Uno

Година: 2000
Километража: 95 000 - 99 999
Кон почеток