Македонски | Shqip | English |
21 апр 21:43 Автомобили , Македонски Брод

VW Golf 4 sdi

1 900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
16 апр 09:24 Авто плац Автомобили , Македонски Брод

VW Caddy 1.9 SDI prv sopstvenik

2 650 ЕУР

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999
06 апр 21:11 Автомобили , Македонски Брод

Peugeot 206 sedan

4 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 80 000 - 84 999
01 апр 14:12 Автомобили , Македонски Брод

Hyundai Accent

650 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
21 мар 14:30 Автомобили , Македонски Брод

Opel Astra 1.6 16v plin atest itno

1 950 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
03 мар 02:33 Автомобили , Македонски Брод

VW GOLF 2 DISEL

550 ЕУР

Година: 1994
Километража: 0 - 4 999
28 фев 18:10 Автомобили , Македонски Брод

Suzuki SJ Samurai

2 400 ЕУР

Година: 1994
Километража: 85 000 - 89 999
19 фев 02:27 Автомобили , Македонски Брод

Renault Megane 1.6 i

1 390 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
03 јан 20:51 Автомобили , Македонски Брод

OPEL CORSA C so 5 vrati

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
13 дек 22:35 Автомобили , Македонски Брод

FIAT PUNTO 1.2 benzin/plin

1 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 0 - 4 999
28 ное 15:02 Автомобили , Македонски Брод

Renault Espace 2.0 -98 itno

2 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 100 000 - 109 999
21 ное 14:12 Автомобили , Македонски Брод

Peugeot 206cc 1.6 benzin plin -01

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
18 ное 11:14 Автомобили , Македонски Брод

Ford Fiesta 1.3 -99

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
11 ное 19:54 Автомобили , Македонски Брод

Seat Leon 1.9tdi 110ks -02

3 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
10 ное 22:12 Куќи/Вили , Македонски Брод

Kuka na ezero Kozjak

7 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 60
06 ное 14:54 Автомобили , Македонски Брод

VW Golf 4 1.4 -98

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
{{#each data}} {{/each}}
Кон почеток