Македонски | Shqip | English |
Денес 00:59 Автомобили , Македонски Брод

Peugeot 307 2.0 hDi

3 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 23:35 Автомобили , Македонски Брод

Renault R 19 plin a-test

Година: 1994
Километража: 130 000 - 139 999
07 окт 19:56 Автомобили , Македонски Брод

BMW X3 2.0

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
27 сеп 22:42 Автомобили , Македонски Брод

Audi A3 Quatro

6 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
26 авг 10:41 Автомобили , Македонски Брод

Fiat Stilo jtd

2 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
26 авг 10:32 Автомобили , Македонски Брод

Zastava 128

Година: 1988
Километража: 100 000 - 109 999
19 авг 10:54 Автомобили , Македонски Брод

Renault Megane Kabrio Dizel

4 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
25 јун 17:12 Автомобили , Македонски Брод

OPEL ASTRA 2.0DTL 16v

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
16 јун 14:28 Автомобили , Македонски Брод

Fiat Uno

Година: 2000
Километража: 95 000 - 99 999
06 јун 10:49 Автомобили , Македонски Брод

Alfa Romeo 147

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
14 мај 14:50 Автомобили , Македонски Брод

Fiat Grande Punto 1.3 mjet

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
13 мај 21:21 Автомобили , Македонски Брод

OPEL CORSA 1.2 SPORT VERZIJA 55KW ODLICNA

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
07 мај 23:04 Автомобили , Македонски Брод

Seat Leon 2.0 140ks registriran

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
17 апр 01:34 Автомобили , Македонски Брод

Renault R 19 a-test plin 94 reg

Година: 1994
Километража: 130 000 - 139 999
06 апр 18:00 Автомобили , Македонски Брод

Zastava 101 ODLICEN

Година: 1984
Километража: 90 000 - 94 999
27 мар 13:59 Автомобили , Македонски Брод

Atrkativen plac na Kozjak zamena za avtomobil

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
24 јан 22:24 Автомобили , Македонски Брод

VW GOLF 4 1.9 TDI

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
10 јан 02:43 Автомобили , Македонски Брод

Plasnica

Година: 2007
Километража: 20 000 - 24 999
04 јан 18:57 Автомобили , Македонски Брод

Kia Picanto 1.0

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
02 јан 02:25 Автомобили , Македонски Брод

Alfa 156

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
08 дек 21:19 Автомобили , Македонски Брод

Alfa Romeo 156

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
08 окт 16:20 Автомобили , Македонски Брод

Renault Clio 1.2

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
02 сеп 12:07 Автомобили , Македонски Брод

Renault Megane 2 cc Cabrio Disel

5 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
26 авг 11:59 Автомобили , Македонски Брод

Yugo 55

420 ЕУР

Година: 2000
Километража: 65 000 - 69 999
29 јул 22:36 Автомобили , Македонски Брод

Daewoo Lanos 1.5

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
30 јун 22:47 Автомобили , Македонски Брод

Audi A6

2 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
27 јун 08:13 Автомобили , Македонски Брод

Mercedes 220

Година: 2001
Километража: 25 000 - 29 999
25 јун 22:31 Автомобили , Македонски Брод

Ford Fiesta 1.3

1 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
05 јун 22:07 Автомобили , Македонски Брод

Ford Fiesta

900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
24 мај 13:45 Автомобили , Македонски Брод

Citroen Berlingo 2.0HDi

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 20 000 - 24 999
06 апр 21:11 Автомобили , Македонски Брод

Peugeot 206 sedan

4 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 80 000 - 84 999
Кон почеток