Македонски | Shqip | English |
23 мај 23:52 Куќи/Вили , Македонски Брод

Vikend Kuka naselba Zdunje

Број на соби: 5
Површина: 100
16 јул. 19:42 Куќи/Вили , Македонски Брод

Vikend kuka nad ezero Kozjak

Број на соби: 5
Површина: 180
19 мај 15:10 Куќи/Вили , Македонски Брод

Se prodava vikendica !

5 500 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
29 јан. 14:51 Куќи/Вили , Македонски Брод

Kuka vo s Samokov

60 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 200
01 окт. 00:44 Куќи/Вили , Македонски Брод

Vikendica Vo Belica

Број на соби: 5
Површина: 90
01 авг. 14:05 Куќи/Вили , Македонски Брод

Vikend kuka vo Zdunje

Број на соби: 5
Површина: 100
Кон почеток