Македонски | Shqip | English |
26 авг. 10:41 Автомобили , Македонски Брод

Fiat Stilo jtd

2 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
26 авг. 10:32 Автомобили , Македонски Брод

Zastava 128

Година: 1988
Километража: 100 000 - 109 999
19 авг. 10:54 Автомобили , Македонски Брод

Renault Megane Kabrio Dizel

4 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
25 јун. 17:12 Автомобили , Македонски Брод

OPEL ASTRA 2.0DTL 16v

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
16 јун. 14:28 Автомобили , Македонски Брод

Fiat Uno

Година: 2000
Километража: 95 000 - 99 999
06 јун. 10:49 Автомобили , Македонски Брод

Alfa Romeo 147

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
19 мај 15:10 Куќи/Вили , Македонски Брод

Se prodava vikendica !

5 500 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
14 мај 14:50 Автомобили , Македонски Брод

Fiat Grande Punto 1.3 mjet

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
07 мај 23:04 Автомобили , Македонски Брод

Seat Leon 2.0 140ks registriran

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
17 апр. 01:34 Автомобили , Македонски Брод

Renault R 19 a-test plin 94 reg

Година: 1994
Километража: 130 000 - 139 999
06 апр. 18:00 Автомобили , Македонски Брод

Zastava 101 ODLICEN

Година: 1984
Километража: 90 000 - 94 999
Кон почеток