Македонски | Shqip | English |
29 јан. 14:51 Куќи/Вили , Македонски Брод

Kuka vo s Samokov

60 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 200
24 јан. 22:24 Автомобили , Македонски Брод

VW GOLF 4 1.9 TDI

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
10 јан. 02:43 Автомобили , Македонски Брод

Plasnica

Година: 2007
Километража: 20 000 - 24 999
04 јан. 18:57 Автомобили , Македонски Брод

Kia Picanto 1.0

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
02 јан. 02:25 Автомобили , Македонски Брод

Alfa 156

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
08 дек. 21:19 Автомобили , Македонски Брод

Alfa Romeo 156

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
08 окт. 16:20 Автомобили , Македонски Брод

Renault Clio 1.2

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
01 окт. 00:44 Куќи/Вили , Македонски Брод

Vikendica Vo Belica

Број на соби: 5
Површина: 90
02 септ. 12:07 Автомобили , Македонски Брод

Renault Megane 2 cc Cabrio Disel

5 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
26 авг. 11:59 Автомобили , Македонски Брод

Yugo 55

420 ЕУР

Година: 2000
Километража: 65 000 - 69 999
01 авг. 14:05 Куќи/Вили , Македонски Брод

Vikend kuka vo Zdunje

Број на соби: 5
Површина: 100
30 јун. 22:47 Автомобили , Македонски Брод

Audi A6

2 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
27 јун. 08:13 Автомобили , Македонски Брод

Mercedes 220

Година: 2001
Километража: 25 000 - 29 999
25 јун. 22:31 Автомобили , Македонски Брод

Ford Fiesta 1.3

1 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток