Македонски | Shqip | English |
05 јун. 22:07 Автомобили , Македонски Брод

Ford Fiesta

900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
24 мај 13:45 Автомобили , Македонски Брод

Citroen Berlingo 2.0HDi

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 20 000 - 24 999
06 апр. 21:11 Автомобили , Македонски Брод

Peugeot 206 sedan

4 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 80 000 - 84 999
01 апр. 14:12 Автомобили , Македонски Брод

Hyundai Accent

650 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
21 мар. 14:30 Автомобили , Македонски Брод

Opel Astra 1.6 16v plin atest itno

1 950 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
03 мар. 02:33 Автомобили , Македонски Брод

VW GOLF 2 DISEL

550 ЕУР

Година: 1994
Километража: 0 - 4 999
28 фев. 18:10 Автомобили , Македонски Брод

Suzuki SJ Samurai

2 400 ЕУР

Година: 1994
Километража: 85 000 - 89 999
19 фев. 02:27 Автомобили , Македонски Брод

Renault Megane 1.6 i

1 390 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
03 јан. 20:51 Автомобили , Македонски Брод

OPEL CORSA C so 5 vrati

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
31 дек. 13:18 Автомобили , Македонски Брод

Renault Megane CC Kabriolet 1,9 dci

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
13 дек. 22:35 Автомобили , Македонски Брод

FIAT PUNTO 1.2 benzin/plin

1 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 0 - 4 999
28 ноем. 15:02 Автомобили , Македонски Брод

Renault Espace 2.0 -98 itno

2 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 100 000 - 109 999
21 ноем. 00:46 Автомобили , Македонски Брод

Land Rover Freelander -01 ITNO BEZ ZAMENI

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
18 ноем. 11:14 Автомобили , Македонски Брод

Ford Fiesta 1.3 -99

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
11 ноем. 19:54 Автомобили , Македонски Брод

Seat Leon 1.9tdi 110ks -02

3 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток