Македонски | Shqip | English |
16 дек. 17:48 Автомобили , Неготино

Golf 3 1.6 benzin plin

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
16 дек. 15:27 Автомобили , Неготино

Ford Mondeo 1.8TD

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
12 дек. 20:54 Станови , Неготино

Stan vo Negotino

Број на соби: 2
Површина: 60
12 дек. 08:44 Автомобили , Неготино

Citroen C4

8 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 25 000 - 29 999
12 дек. 01:20 Автомобили , Неготино

VW Golf 7+ REDIZAJN 60.000km od porshe -17

20 100 ЕУР

Година: 2017
Километража: 60 000 - 64 999
09 дек. 17:22 Автомобили , Неготино

Yugo 55

Година: 1990
Километража: 60 000 - 64 999
08 дек. 18:10 Автомобили , Неготино

VW Golf 6 2.0 highline

8 250 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
06 дек. 19:59
Линк
Автомобили , Неготино

AUDI A6 QUATTRO

7 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
06 дек. 13:53 Автомобили , Неготино

Opel Meriva

3 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
05 дек. 21:34 Автомобили , Неготино

Audi A4 2.0 TDI

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
05 дек. 08:54 Автомобили , Неготино

Ford Focus

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
04 дек. 20:13 Автомобили , Неготино

Ford Focus

2 850 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток