Македонски | Shqip | English |
Денес 11:49 Автомобили , Неготино

Opel Zafira -07 cdti 88kw

5 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:29 Автомобили , Неготино

Citroen Berlingo 1.9 d klima

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 20:09 Автомобили , Неготино

MERCEDES E 280 CDI V6 AVANTGARDE

10 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
22 мар 00:03 Автомобили , Неготино

FORD FOCUS

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
21 мар 19:35 Автомобили , Неготино

Hyundai i20

5 199 ЕУР

Година: 2010
Километража: 35 000 - 39 999
20 мар 21:34 Куќи/Вили , Неготино

Kuka vo Negotino

30 000 ЕУР

Број на соби: 6
20 мар 15:35 Автомобили , Неготино

VW Golf 4 1.4 Plin

Година: 1999
Километража: 400 000 - 449 999
17 мар 11:17 Автомобили , Неготино

KIA Pro Cee'd

5 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
16 мар 10:12 Автомобили , Неготино

FORD MONDEO STAKLO SOCUVAN

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
16 мар 06:46 Автомобили , Неготино

Audi A4

Година: 2001
Километража: 15 000 - 19 999
15 мар 08:38 Автомобили , Неготино

AUDI Q7 3.0TDI V6 233Hp quattro Tiptronic

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
14 мар 22:55 Автомобили , Неготино

Jaguar S-Type 2.7 Turbo Dizel

8 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
12 мар 22:01 Автомобили , Неготино

Mercedes C 180

Година: 2007
Километража: 50 000 - 54 999
12 мар 14:04 Автомобили , Неготино

BMW 318

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
{{#each data}} {{/each}}
Кон почеток