Македонски | Shqip | English |
20 мар. 13:25 Станови , Неготино

Se izdava stan vo Negotino

Број на соби: 3
12 дек. 20:54 Станови , Неготино

Stan vo Negotino

Број на соби: 2
Површина: 60
15 ноем. 23:21 Станови , Неготино

SE IZDAVA STAN VO NAJSTROGIOT CENTAR NA NEGOTINO

Број на соби: 4
Површина: 100
02 окт. 23:23 Куќи/Вили , Неготино

KUKA VO NEGOTINO

80 000 ЕУР

Број на соби: 8
01 окт. 13:35 Куќи/Вили , Неготино

Kuka vo centar

33 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 150
23 септ. 16:57 Станови , Неготино

Stan ne namesten vo Negotino

Број на соби: 2
Површина: 60
13 септ. 17:20 Куќи/Вили , Неготино

2 KUKI NA PLAC OD 610m2 VO DEMIR KAPIJA

150 000 ЕУР

Број на соби: > 10
10 септ. 22:30 Станови , Неготино

Stan vo strog centar vo Negotino

Број на соби: 3
12 авг. 14:57 Станови , Неготино

Stan od 38m2

Број на соби: 2
25 јул. 11:28 Куќи/Вили , Неготино

Se iznajmuva sprat od kuka vo naselba Zdanec

1 600 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 130
20 јул. 10:21 Куќи/Вили , Неготино

Kuka od 200m2 vo Negotino

Број на соби: 6
Површина: 200
Кон почеток