Македонски | Shqip | English |
20 мар. 13:25 Станови , Неготино

Se izdava stan vo Negotino

Број на соби: 3
12 дек. 20:54 Станови , Неготино

Stan vo Negotino

Број на соби: 2
Површина: 60
23 септ. 16:57 Станови , Неготино

Stan ne namesten vo Negotino

Број на соби: 2
Површина: 60
10 септ. 22:30 Станови , Неготино

Stan vo strog centar vo Negotino

Број на соби: 3
16 мај 16:14 Станови , Неготино

Stan 68m2 vo Negotino

30 000 ЕУР

Број на соби: 2
25 фев. 13:58 Станови , Неготино

Se izdava stan vo odlicna sostojba

Број на соби: 3,5
26 септ. 12:18 Станови , Неготино

STAN VO NEGOTINO

Број на соби: 5
30 јун. 13:39 Станови , Неготино

Izdavame stan vo Negotino

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
18 мај 16:02 Станови , Неготино

STAN VO NOVA ZGRADA NEGOTINO

Број на соби: 2
Површина: 50
17 јан. 17:32 Станови , Неготино

Se izdava stan 64m2 vo Negotino

Број на соби: 2
11 јан. 13:09 Станови , Неготино

Stan na prizemje so povrsina od 70m2 vo Negotino

37 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
07 јан. 16:19 Станови , Неготино

Stan na dan-Banjica, Beograd

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
Површина: 30
08 мај 19:21 Станови , Неготино

STAN OD 59m2 VO NEGOTINO

Број на соби: 3
17 мар. 00:12 Станови , Неготино

Se izdava stan od 50m2 vo Negotino

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 50
21 ноем. 08:56 Станови , Неготино

Stan vo Negotino nasproti semaforite

Број на соби: 4
Површина: 80
27 јул. 18:37 Станови , Неготино

Stan od 70m2 vo Negotino

31 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
21 мај 09:42 Станови , Неготино

Stan od 60m2 vo Centar

Број на соби: 3
Површина: 60
Кон почеток