Македонски | Shqip | English |

04 мај 08:58 Автомобили , Неготино

Mercedes SLK 280

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
03 мај 09:40 Автомобили , Неготино

OPEL VECTRA

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
02 мај 15:10 Автомобили , Неготино

Renault Megane DTI

2 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
27 апр. 22:50 Автомобили , Неготино

Yugo 55

330 ЕУР

Година: 1993
Километража: 130 000 - 139 999
22 апр. 19:30 Куќи/Вили , Неготино

Kuka od 443m2 vo Negotino

Број на соби: 8
21 апр. 14:52 Автомобили , Неготино

Ford Escort Top sostojba

800 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
19 апр. 23:18 Автомобили , Неготино

Renault Clio 1.2 benzin tovarno klima

1 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
19 апр. 20:36 Автомобили , Неготино

AUDI A4 2.0 TDI 140 KS

6 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
19 апр. 14:23 Автомобили , Неготино

BMW 520 top novo vozilo

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
18 апр. 22:51 Автомобили , Неготино

Audi A4

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
17 апр. 01:34 Автомобили , Неготино

ALFA ROMEO 156 1.9 JTD Registrirana

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 09:28 Автомобили , Неготино

BMW X5 3.0D Sport paket panorama

8 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток