Македонски | Shqip | English |
03 фев. 19:33 Автомобили , Неготино

BMW 320 itno

5 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
03 фев. 17:28 Автомобили , Неготино

BMW 320ci

5 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
01 фев. 10:52 ДРУГО , Неготино

Motorola gm 350

7 000 МКД

01 фев. 09:27 Автомобили , Неготино

Peugeot 406 hdi

2 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
29 јан. 16:12 Автомобили , Неготино

Opel Astra 1.7 dt

2 650 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
26 јан. 16:37 Автомобили , Неготино

VW Golf

1 250 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
25 јан. 17:57 Автомобили , Неготино

RENAULT MEGANE 1.5DCI 78KW 106KS

3 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
23 јан. 16:20 Автомобили , Неготино

VW Golf 4 1.4

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
23 јан. 16:11 Автомобили , Неготино

VW Golf 4 1.4

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
19 јан. 22:47 Автомобили , Неготино

Mercedes E 200 Ekstra

3 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
19 јан. 17:05 Автомобили , Неготино

Ford Fiesta

Година: 1994
Километража: 180 000 - 189 999
18 јан. 14:09 Автомобили , Неготино

Peugeot Partner

1 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
17 јан. 13:17 Автомобили , Неготино

Golf4 1.4 benzin moze zamena

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
16 јан. 21:55 Автомобили , Неготино

Smart ForTwo 700T Moze zamena

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
16 јан. 13:34 Куќи/Вили , Неготино

Kuka od 70m2 vo Negotino

Број на соби: 4
Површина: 70
15 јан. 21:49 Автомобили , Неготино

Mercedes C 220

4 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
12 јан. 10:31 Автомобили , Неготино

Delovi za OPEL VECTRA 1.6 16 VENTILI

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
05 јан. 21:03 Автомобили , Неготино

VW Tuaran 2.0

5 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 20 000 - 24 999
02 јан. 11:43 Автомобили , Неготино

VW Passat 2.0 TDI DPF Highline

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток