Македонски | Shqip | English |

01 јан. 17:23 Автомобили , Неготино

Fiat Punto

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
30 дек. 16:36 Автомобили , Неготино

Audi A4 sline

4 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 25 000 - 29 999
25 дек. 08:27 Автомобили , Неготино

Subaru forester

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
22 дек. 17:37 Автомобили , Неготино

Peugeot 307

3 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
20 дек. 22:16 Автомобили , Неготино

BMW 530d xDrive F10

28 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
16 дек. 17:48 Автомобили , Неготино

Golf 3 1.6 benzin plin

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
12 дек. 20:54 Станови , Неготино

Stan vo Negotino

Број на соби: 2
Површина: 60
12 дек. 08:44 Автомобили , Неготино

Citroen C4

8 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 25 000 - 29 999
08 дек. 18:10 Автомобили , Неготино

VW Golf 6 2.0 highline

8 250 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
06 дек. 19:59 Автомобили , Неготино

AUDI A6 QUATTRO

7 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
05 дек. 21:34 Автомобили , Неготино

Audi A4 2.0 TDI

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
05 дек. 08:54 Автомобили , Неготино

Ford Focus

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
04 дек. 20:13 Автомобили , Неготино

Ford Focus

2 850 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
26 ноем. 17:41 Автомобили , Неготино

Renault Megane 1.5 dci

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток