Македонски | Shqip | English |

16 мај 10:36 Автомобили , Неготино

Audi A6 2.5 EXTRA SOSTOJBA -00

4 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
05 мај 16:47 Автомобили , Неготино

Opel Astra Karavan 1.7 -02

3 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
04 мај 20:57 Автомобили , Неготино

AUDI A4 TDI S-LINE 130KS -02

6 450 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
03 мај 14:40 Автомобили , Неготино

FORD FOCUS ghia -03

3 250 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
27 апр. 16:18 Автомобили , Неготино

BMW 318 I MAKSIMALNO SOCUVANO -98

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
25 апр. 08:57 Автомобили , Неготино

Ford Escort -00

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
18 апр. 02:54 Автомобили , Неготино

VW PASSAT -97

2 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 120 000 - 129 999
17 апр. 12:44 Автомобили , Неготино

Opel Zafira -07

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
16 апр. 20:12 Автомобили , Неготино

Renault Laguna -94

850 ЕУР

Година: 1994
Километража: 300 000 - 349 999
09 апр. 17:35 Автомобили , Неготино

Yugo 65 -05

Година: 2005
Километража: 75 000 - 79 999
31 мар. 05:36 Автомобили , Неготино

RENAULT LAGUNA -02

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
26 мар. 17:39 Автомобили , Неготино

Fiat Scudo -02

3 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
26 мар. 15:31 Автомобили , Неготино

TOYOTA RAV 4 2.0 4X4 -99

3 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
24 мар. 14:42 Автомобили , Неготино

BMW 525D -05

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
20 мар. 18:10 Автомобили , Неготино

Mercedes-Benz C 220 CDI -01

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
09 мар. 15:04 Автомобили , Неготино

BMW 525D -05

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток