Македонски | Shqip | English |

Денес 20:06
Link:
Станови , Охрид

Super Stan 115m2 vo Ohrid Ezero

99 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 19:21 Автомобили , Охрид

AUDI A6 2.0 100 kw MOZE ZAMENA

13 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 18:18 Автомобили , Охрид

VW PASSAT 1.9 TDI so DVE CRVENI

3 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:57 Автомобили , Охрид

Yugo 55

20 000 МКД

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 12:44 Автомобили , Охрид , Дебарца

Audi A4 Tdi 2.0 105kw

12 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 11:15 Станови , Охрид

SE IZDAVA APARTMAN DVOSOBEN STAN OHRID

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 11:11 Станови , Охрид

Dvosobni Apartmani Stanovi vo Ohrid

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 10:11 Станови , Охрид

DVOSOBEN STAN

40 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 09:16 Автомобили , Охрид

OPEL ASTRA 1.3CDTI Cosmo 90ks

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 07:49 Автомобили , Охрид

FORD S-MAX 2.0 TDCI -06 ALEK

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 07:47 Автомобили , Охрид

MINI COOPER 1.6 -03 Alek

3 999 ЕУР Price Reduced

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 20:44 Станови , Охрид

Se izdava trosoben stan od 70m2 vo Ohrid povolno

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 14:05 Станови , Охрид

Se izdava luksuzen stan vo centar na Ohrid

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Кон почеток