Македонски | Shqip | English |
Денес 11:35
Линк
Автомобили , Охрид

AUDI A6 ODLICNA SOSTOJBA

12 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
09 јун 16:12
Линк
Автомобили , Охрид

VW Passat

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
20 јун 15:52
Линк
Автомобили , Охрид

PEUGEOT 207 TDI 1.6

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 11:35
Линк
Автомобили , Охрид

AUDI A6 ODLICNA SOSTOJBA

12 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 09:30
Линк
Автомобили , Охрид

Peugeot Partner -08

3 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 21:29 Автомобили , Охрид

LINCOLN TOWN CAR

5 099 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 18:29 Автомобили , Охрид

Zastava 750- FICO

1 800 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 75 000 - 79 999
Вчера 18:28 Автомобили , Охрид

Zastava 101 comfort fabricka boja -79godina

650 ЕУР Намалена цена

Година: 70-тите
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 17:48 Автомобили , Охрид

Peugeot 206 sedan prv gazda

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 14:15 Автомобили , Охрид

Audi A4 avant 2.0 TDI -09 NAVI

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 14:01 Автомобили , Охрид

Opel Combo 1.7 D Isuzu

1 300 ЕУР

Година: 1994
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 03:12 Автомобили , Охрид

Mercedes E 220 CDI Elegance Extra socuvan itno

6 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
21 јун 22:58 Автомобили , Охрид

Zastava 101

600 ЕУР

Година: 1982
Километража: 160 000 - 169 999
21 јун 19:18 Автомобили , Охрид

VW PASSAT 1.9 TDI so DVE CRVENI

3 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун 17:28 Автомобили , Охрид

BMW E90 320d 163 KS PDC GERMAN EDITION

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
20 јун 18:50 Автомобили , Охрид

Fiat Punto 1.2 benzin

1 550 ЕУР

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
20 јун 18:39
Линк
Автомобили , Охрид

BMW E60 -05g M Paket

8 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток