Македонски | Shqip | English |

Денес 00:48 Автомобили , Охрид

VW Touran 1.9 tdi

4 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:55 Автомобили , Охрид

BMW 520

10 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 09:29 Автомобили , Охрид

Peugeot 508 1.6 E-HDI 140 ks automatic

9 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 04:03 Автомобили , Охрид

Volvo S40

3 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
22 авг 22:11 Автомобили , Охрид

Mercedes A 140

2 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
22 авг 19:57 Автомобили , Охрид

CITROEN GRAND C4 PICASSO ITNO

6 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
22 авг 15:35 Автомобили , Охрид

OPEL MERIVA 17cdti

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
22 авг 14:34 Автомобили , Охрид

Citroen Grand 4 Picasso vo odlicna sostojba

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
22 авг 10:21 Автомобили , Охрид

MINI COOPER 1.6 -05 ALEK

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
22 авг 10:19 Автомобили , Охрид

SUZUKI IGNIS TNG ALEK

3 899 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
22 авг 03:45 Автомобили , Охрид

VW Polo

2 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
22 авг 01:55 Автомобили , Охрид , Дебарца

Audi A4 Tdi 2.0 105kw neuvezuvano

12 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
21 авг 11:26 Автомобили , Охрид

BMW 520 170 KS

6 999 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток