Македонски | Shqip | English |
Вчера 13:03
Линк
Автомобили , Охрид

Fiat Punto Grande

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
11 јул 00:11
Линк
Автомобили , Охрид

VW Scirocco 1.4TSI 160KS

11 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 80 000 - 84 999

Денес 03:12 Автомобили , Охрид

Mercedes E 220 CDI Elegance Extra socuvan itno

6 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 22:58 Автомобили , Охрид

Zastava 101

600 ЕУР

Година: 1982
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 19:18 Автомобили , Охрид

VW PASSAT 1.9 TDI

3 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:42 Автомобили , Охрид

Ford Focus 1.6 tdci

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 13:03 Автомобили , Охрид

Fiat Punto Grande

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
17 јул 21:38 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW PASSAT 1.9 TDI 131 KS COMFORTLINE - 02

3 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
17 јул 17:56 Автомобили , Охрид

Opel Corsa 1.0 serija b

1 450 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
17 јул 17:47 Автомобили , Охрид

Zastava 101 comfort fabricka boja -79godina

650 ЕУР Намалена цена

Година: 70-тите
Километража: 95 000 - 99 999
17 јул 15:50 Автомобили , Охрид

Lada 110

400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
17 јул 13:53 Автомобили , Охрид

Ford ka -98

500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
17 јул 11:35 Автомобили , Охрид

AUDI A6 ODLICNA SOSTOJBA

12 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
16 јул 21:29 Автомобили , Охрид

LINCOLN TOWN CAR

5 099 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
16 јул 19:58 Автомобили , Охрид

YUGO KORAL 55

650 ЕУР Намалена цена

Година: 1990
Километража: 95 000 - 99 999
16 јул 19:30 Автомобили , Охрид

Mercedes-Benz E 300 BLUETEC 7G TRONIC

9 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
16 јул 17:57 Автомобили , Охрид

Jeep Grand Cherokee

5 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
16 јул 17:36 Автомобили , Охрид

MERCEDES-BENZ C 200 AVANGARDE

5 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
16 јул 16:16 Автомобили , Охрид

Mercedes-Benz E280 cdi

7 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
16 јул 14:15 Автомобили , Охрид

Audi A4 avant 2.0 TDI -09 NAVI

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
16 јул 13:54 Автомобили , Охрид

AUDI A6 2.7TDI

7 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
16 јул 10:04 Автомобили , Охрид

Mercedes a 160 -05

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 20 000 - 24 999
15 јул 20:28 Автомобили , Охрид

Mercedes GLK 220 MOZE ZAMENA SO DOPLATA ZA STAN

14 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
15 јул 20:24 Автомобили , Охрид

AUDI A4 2.0 145PS

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток