Македонски | Shqip | English |

Денес 23:47 Станови , Охрид

DELUXE APARTMENTS STROG CENTAR POPUST

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Денес 20:04 Станови , Охрид

Super Stan 115m2 vo Ohrid Ezero

99 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 19:59 Станови , Охрид

STANOVI VO IZGRADBA

Број на соби: 2
Денес 19:46 Станови , Охрид

Stan vo centar na Ohrid

36 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 18:53 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid

60 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 18:51 Станови , Охрид

Namesten stan vo Ohrid

35 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 18:47 Станови , Охрид

Dvosoben apartman vo Ohrid na 50 m do ezero

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2,5
Денес 17:59 Куќи/Вили , Охрид

Kuka vo Ohrid

100 000 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 16:11 Соби , Охрид

Sobi od 34m2 vo Ohrid

250 МКД / дневно

Денес 14:49 Куќи/Вили , Охрид

KUKA 90m2 PLAC 1187m2 OHRID

Број на соби: 3
Површина: 90
Денес 12:20 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Охрид

KUKA VO OHRID POVOLNO

38 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 110
Денес 11:32 Станови , Охрид

Stan 82m2 3 soben

65 000 ЕУР

Број на соби: 3
Кон почеток