Македонски | Shqip | English |

Денес 15:44 Автомобили , Охрид

AUDI A6 2.0 100 kw

13 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 09:07 Автомобили , Охрид

Renault Megane -04

3 950 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 00:48 Автомобили , Охрид

VW Touran 1.9 tdi

4 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:55 Автомобили , Охрид

BMW 520

10 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 18:49 Автомобили , Охрид

Audi A4 2.5 TDI

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 12:31 Автомобили , Охрид

OPEL COMBO 1.7CDTi Cosmo -08 101ks

3 850 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 12:31 Автомобили , Охрид

Renault Megane 1.5dci

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 09:29 Автомобили , Охрид

Peugeot 508 1.6 E-HDI 140 ks automatic

9 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 04:03 Автомобили , Охрид

Volvo S40

3 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
21 сеп 22:11 Автомобили , Охрид

Mercedes A 140

2 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
21 сеп 20:00 Автомобили , Охрид

Ford Mondeo registriran

900 ЕУР Намалена цена

Година: 1994
Километража: 130 000 - 139 999
21 сеп 19:57 Автомобили , Охрид

CITROEN GRAND C4 PICASSO ITNO

6 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
21 сеп 14:59 Автомобили , Охрид

MINI COOPER 1.6 - ALEK

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
21 сеп 14:57 Автомобили , Охрид

HONDA JAZZ -04 PLIN BENZIN ALEK

3 299 ЕУР

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
21 сеп 14:34 Автомобили , Охрид

Citroen Grand 4 Picasso vo odlicna sostojba

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
21 сеп 03:45 Автомобили , Охрид

VW Polo

2 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
20 сеп 23:23
Линк
Автомобили , Охрид

Alfa Romeo 159 1.9 JTD

5 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
20 сеп 19:16 Автомобили , Охрид

CITROEN C4 1.6 110HP Euro4-2006 NOVO

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
20 сеп 19:00 Автомобили , Охрид

Mercedes-Benz S 320

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
20 сеп 13:57 Автомобили , Охрид

Opel Astra Elegance 1.7 isuzu Klimatronik

2 499 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток