Македонски | Shqip | English |

Денес 09:21 Автомобили , Охрид

Fiat Punto -99

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 22:33 Автомобили , Охрид

Mazda 6 2.0 cd

4 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 21:29 Автомобили , Охрид

LINCOLN TOWN CAR

5 099 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 18:17 Претпријатие Автомобили , Охрид

BMW 525 D 177 KS 6 BRZINI MK TABLI NOVA MT Auto

6 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 18:09 Претпријатие Автомобили , Охрид

PEUGEOT 207 1.4 HDI 70 KS - 08 MT Auto

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток