Македонски | Shqip | English |

Денес 11:53 Станови , Охрид

SE IZDAVAAT KOMPLETNO OPREMENI APARTMANI ZA STUDEN

120 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Денес 11:46 Станови , Охрид

Garsonjera vo Ohrid

Број на соби: 1
Површина: 30
Денес 11:04 Куќи/Вили , Охрид

SE IZDAVAAT DVA APARTMANI VO OHRID

350 МКД / дневно

Број на соби: 4
Површина: 120
Денес 09:45 Куќи/Вили , Охрид

Posledna sansa po ovaa cena stara kuka Ohrid cen

150 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 100
Денес 02:12 Автомобили , Охрид

Mercedes-Benz E 220 CDI Elegance Itno

6 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 23:47 Станови , Охрид

DELUXE APARTMENTS STROG CENTAR POPUST

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Вчера 21:58 Автомобили , Охрид

Zastava 101

600 ЕУР

Година: 1982
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 20:04 Станови , Охрид

Super Stan 115m2 vo Ohrid Ezero

99 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 19:59 Станови , Охрид

STANOVI VO IZGRADBA

Број на соби: 2
Вчера 19:53 Автомобили , Охрид

VW GOLF 5 1.9

Година: 2005
Километража: 15 000 - 19 999
Вчера 19:46 Станови , Охрид

Stan vo centar na Ohrid

36 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 19:37 Автомобили , Охрид

AUDI A6 2.7 TDI S-LINE QUATTRO

13 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:53 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid

60 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 18:51 Станови , Охрид

Namesten stan vo Ohrid

35 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 18:47 Станови , Охрид

Dvosoben apartman vo Ohrid na 50 m do ezero

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2,5
Вчера 18:31 Станови , Охрид

Ednosoben stan vo Ohrid

40 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 18:18 Автомобили , Охрид

VW PASSAT 1.9 TDI

3 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:09 Автомобили , Охрид

Opel Meriva 1.2 cdti

Година: 2006
Километража: 95 000 - 99 999
Кон почеток