Македонски | Shqip | English |

17 фев. 16:26 Автомобили , Охрид

Cadillac Srx 3.6 mozna zamena za pomalo vozilo

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
16 фев. 19:43 Автомобили , Охрид

Fiat Punto

1 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
16 фев. 19:05 Автомобили , Охрид

Daewoo Lanos 1.5 benzin

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
16 фев. 15:11 Автомобили , Охрид

Mercedes-Benz C 220 CDI Avangarde 07

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
15 фев. 12:43 Автомобили , Охрид

Ssangyong MUSSO

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
15 фев. 11:43 Автомобили , Охрид

Citroen C4 ITNO POVOLNO

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
15 фев. 10:39 Автомобили , Охрид

VW Touareg 4x4 2.5 TDI

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
14 фев. 17:21 Станови , Охрид

SE IZDAVA KOMPLETNO NAMESTEN STAN VO OHRID

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Кон почеток