Македонски | Shqip | English |

18 јан. 14:08 Претпријатие Автомобили , Охрид

Lada Niva 2121

39 500 МКД

Година: 2007
Километража: 65 000 - 69 999
18 јан. 14:08 Претпријатие Автомобили , Охрид

Volkwagen Polo

85 000 МКД

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
18 јан. 13:48 Претпријатие Автомобили , Охрид

Volkswagen Polo 1.4 TDI

85 000 МКД

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток