Македонски | Shqip | English |

Денес 17:47 Станови , Охрид

Edelweiss Appartement

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Денес 10:58 Куќи/Вили , Охрид

VILA VO OHRID-ELESEC 93m2

280 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 10:33 Станови , Охрид

Se iznajmuva stan za turisti

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 07:27
Линк
Куќи/Вили , Охрид

KUKA VO OHRID

45 000 ЕУР

Број на соби: 2
Кон почеток