Македонски | Shqip | English |

Денес 02:23 Автомобили , Прилеп , Долнени

Zastava Skala -55

450 ЕУР

Година: 1991
Километража: 40 000 - 44 999
Денес 02:23 Автомобили , Прилеп , Долнени

VW GOLF 3 TDI 1.9

2 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:18 Куќи/Вили , Прилеп

Kuka vo centarot na Prilep

150 000 ЕУР

Број на соби: 9
Вчера 22:38 Автомобили , Прилеп

Audi A2 registriran i servisiran

2 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:04 Автомобили , Прилеп

Audi A8 3.0TDI quattro

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 18:52 Станови , Прилеп

STAN NAD ZEGIN VO CENTAR

38 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 18:43 Куќи/Вили , Прилеп

Kuka vo centarot na Prilep

200 000 ЕУР

Број на соби: 8
Вчера 18:17 Автомобили , Прилеп

Nissan X-Trail -08

5 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 17:46 Автомобили , Прилеп

Opel Corsa

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 14:57 Автомобили , Прилеп

Peugeot Partner

Година: 2005
Километража: 50 000 - 54 999
Вчера 12:45 Автомобили , Прилеп , Долнени

Kia Rio

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
Вчера 12:37 Автомобили , Прилеп

Fiat Bravo 1.8

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:27 Автомобили , Прилеп

Peugeot Partner

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:26 Автомобили , Прилеп

BMW 730d F01 Bg Tabli perfektna sostojba

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 12:22 Автомобили , Прилеп , Долнени

VW TOURAN

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 09:34 Автомобили , Прилеп

Fiat Bravo

800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 03:55 Автомобили , Прилеп

BMW X5 xdrive

Година: 2011
Километража: 90 000 - 94 999
Вчера 00:27 Автомобили , Прилеп

AUDI A4 2.0 TDI 143KS 105KW

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
17 дек. 23:12 Автомобили , Прилеп

MERCEDES-BENZ S 320 170kw -08 TOP FULL KASKO

15 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
17 дек. 22:15 Автомобили , Прилеп

BMW 120d AUTOMATIC

5 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
17 дек. 20:48 Автомобили , Прилеп

Audi A6 2.0tdi 177ks

1 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
17 дек. 20:44 Автомобили , Прилеп

AUDI Q5 3.0TDI QUATTRO

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
17 дек. 19:32 Автомобили , Прилеп , Долнени

BMW 530

8 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
17 дек. 19:01 Автомобили , Прилеп , Долнени

Mercedes-Benz moze zamena za Golf 4 tdi

5 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток