Македонски | Shqip | English |
Денес 21:06 Автомобили , Прилеп , Долнени

OPEL Astra 2.0 Cdti

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 20:45 Автомобили , Прилеп , Долнени

RENAULT SCENIC 1.9DCI FULL 6 BRZINI

2 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 20:32 Автомобили , Прилеп , Долнени

BMW 530

8 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 20:01 Автомобили , Прилеп , Долнени

Mercedes-Benz moze zamena za Golf 4 tdi

5 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:07 Автомобили , Прилеп , Долнени

BMW 520

3 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:21 Автомобили , Прилеп , Долнени

Mercedes-Benz C 220

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 01:09 Автомобили , Прилеп , Долнени

BMW 328

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 12:55 Автомобили , Прилеп , Долнени

MERCEDES-BENZ E220 AVANTGARDE FULL -13

28 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 03:23 Автомобили , Прилеп , Долнени

Zastava Skala -55

450 ЕУР

Година: 1991
Километража: 40 000 - 44 999
Вчера 03:23 Автомобили , Прилеп , Долнени

VW GOLF 3 TDI 1.9

2 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
19 окт 13:22 Автомобили , Прилеп , Долнени

VW TOURAN

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
16 окт 18:26 Автомобили , Прилеп , Долнени

Opel Corsa 1.0

1 750 ЕУР

Година: 2001
Километража: 15 000 - 19 999
16 окт 11:01 Автомобили , Прилеп , Долнени

Opel Corsa 1.0

1 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 15 000 - 19 999
15 окт 18:05 Автомобили , Прилеп , Долнени

Mercedes-Benz B200

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
13 окт 17:40 Автомобили , Прилеп , Долнени

Hyundai Terracan 4x4

Година: 2003
Километража: 15 000 - 19 999
13 окт 09:06 Автомобили , Прилеп , Долнени

Mercedes-Benz cdi E220 150ks

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
10 окт 11:36 Автомобили , Прилеп , Долнени

HONDA CRV 2.2 DIZEL

Година: 2008
Километража: 15 000 - 19 999
Кон почеток