Македонски | Shqip | English |
Денес 11:07 Автомобили , Прилеп , Долнени

BMW 520

3 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:21 Автомобили , Прилеп , Долнени

Mercedes-Benz C 220

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 01:09 Автомобили , Прилеп , Долнени

BMW 328

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 03:23 Автомобили , Прилеп , Долнени

VW GOLF 3 TDI 1.9

2 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 03:23 Автомобили , Прилеп , Долнени

Zastava Skala -55

450 ЕУР

Година: 1991
Километража: 40 000 - 44 999
23 мај 13:34 Автомобили , Прилеп , Долнени

Mercedes-Benz C 220 -06

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
23 мај 13:22 Автомобили , Прилеп , Долнени

VW TOURAN

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
23 мај 00:41 Автомобили , Прилеп , Долнени

VW Golf 2.0 gti

Година: 1994
Километража: > 500 000
22 мај 20:32 Автомобили , Прилеп , Долнени

BMW 530

8 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
22 мај 20:01 Автомобили , Прилеп , Долнени

Mercedes-Benz moze zamena za Golf 4 tdi

5 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
22 мај 18:48 Автомобили , Прилеп , Долнени

BMW 520

Година: 2008
Километража: 20 000 - 24 999
21 мај 10:29 Претпријатие Автомобили , Прилеп , Долнени

Seat Toledo 1.9

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
21 мај 10:25 Претпријатие Автомобили , Прилеп , Долнени

Mercedes a 160 cdi

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
20 мај 17:09 Автомобили , Прилеп , Долнени

VW TOURAN 1.9 TDI

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
20 мај 15:26 Автомобили , Прилеп , Долнени

OPEL CORSA 1.7 CDTI 101KS -05

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
15 мај 10:18 Автомобили , Прилеп , Долнени

Mercedes-Benz E 220 Avantgarde

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток