Македонски | Shqip | English |

Денес 14:11 Станови , Прилеп

Trosoben prosiren stan vo Prilep

44 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 80
Денес 14:03 Куќи/Вили , Прилеп

Kuka od 320m2 so legaliziran dukan

64 000 ЕУР

Број на соби: 6
Денес 11:36 Куќи/Вили , Прилеп

Kuka vo Prilep itno

39 900 ЕУР

Број на соби: 8
Денес 00:51 Куќи/Вили , Прилеп

Kuka vo Prilep

50 000 ЕУР

Број на соби: 6
Вчера 18:36 Куќи/Вили , Прилеп

Kuka vo Prilep mnogu dobra sostojba

50 000 ЕУР

Број на соби: 6
Вчера 14:48 Станови , Прилеп

LUX APARTMANI CENTAR

Број на соби: 1
Површина: 30
Вчера 11:54 Куќи/Вили , Прилеп

Kuka vo Prilep

Број на соби: > 10
Вчера 00:18 Куќи/Вили , Прилеп

Kuka vo centarot na Prilep

150 000 ЕУР

Број на соби: 9
23 мај 22:35 Станови , Прилеп

Stan vo Prilep od 35m2

Број на соби: 1,5
23 мај 19:52 Станови , Прилеп

STAN NAD ZEGIN VO CENTAR

38 000 ЕУР

Број на соби: 3
23 мај 19:43 Куќи/Вили , Прилеп

Kuka vo centarot na Prilep

200 000 ЕУР

Број на соби: 8
23 мај 11:29 Станови , Прилеп

Se iznajmuva renoviran i namesten stan so parno

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
22 мај 09:04 Куќи/Вили , Прилеп

Kuka od 90m2 po povolna cena

Број на соби: 4
Површина: 90
21 мај 10:49 Куќи/Вили , Прилеп

SE IZDAVA KUKA VO PRILEP

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
17 мај 01:03 Станови , Прилеп

Trosoben stan vo naselba Alicair

33 000 ЕУР

Број на соби: 3
15 мај 17:48 Куќи/Вили , Прилеп

Se iznajmuva sprat od kuka 100m2

Број на соби: 3
Површина: 100
12 мај 10:21 Куќи/Вили , Прилеп

TRI KUKI EDEN PLAC VO CENTAROT NA GRADOT

Број на соби: > 10
Површина: 140
09 мај 16:42 Куќи/Вили , Прилеп

Kuka vo Prilep

Број на соби: 7
09 мај 15:05 Станови , Прилеп

Stan vo blizina na sudot vo Prilep

30 000 ЕУР

Број на соби: 2
Кон почеток