Македонски | Shqip | English |
16 ное 23:00 Автомобили , Прилеп , Кривогаштани

Fiat Punto

1 000 ЕУР

Година: 1994
Километража: 20 000 - 24 999
05 ное 08:49 Автомобили , Прилеп , Кривогаштани

VW Golf 4 benzin 1.6

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
04 ное 18:18 Автомобили , Прилеп , Кривогаштани

BMW 318 benzin/plin

1 600 ЕУР

Година: 1993
Километража: 300 000 - 349 999
23 окт 15:05 Автомобили , Прилеп , Кривогаштани

BMW 530D 218 KS KOZA NAVIGACIJA AVT

8 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
17 окт 13:48 Автомобили , Прилеп , Кривогаштани

Peugeot 307 2.0 hdi uvezen od svajcarija

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
13 окт 09:46 Автомобили , Прилеп , Кривогаштани

Audi A4 1.9tdi

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
21 сеп 13:04 Автомобили , Прилеп , Кривогаштани

Renault Megane 1.5dci

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
19 јул 18:29 Автомобили , Прилеп , Кривогаштани

Peugeot 307 1.6hdi

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
19 јул 18:21 Автомобили , Прилеп , Кривогаштани

Renault Megane 2.0dci

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
21 јун 18:29 Автомобили , Прилеп , Кривогаштани

VW Touran 2.0TDI full oprema

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
17 јун 17:40 Автомобили , Прилеп , Кривогаштани

BMW 530d 218kS

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
14 јун 21:47 Автомобили , Прилеп , Кривогаштани

Fiat Punto

Година: 1995
Километража: 100 000 - 109 999
04 јун 03:35 Автомобили , Прилеп , Кривогаштани

Citroen SAXO 1.5d

900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
27 мај 20:18 Автомобили , Прилеп , Кривогаштани

VW Passat 2.0tdi

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
27 мај 19:29 Автомобили , Прилеп , Кривогаштани

Renault Clio 1.6i

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
12 мај 12:28 Автомобили , Прилеп , Кривогаштани

Nissan Murano 2.5dci

21 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
09 мај 20:11 Автомобили , Прилеп , Кривогаштани

Renault Scenic 1.9dci full oprema

4 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток