Македонски | Shqip | English |

Вчера 14:03 Куќи/Вили , Прилеп

Kuka od 320m2 so legaliziran dukan

64 000 ЕУР

Број на соби: 6
Вчера 11:36 Куќи/Вили , Прилеп

Kuka vo Prilep itno

39 900 ЕУР

Број на соби: 8
Вчера 00:51 Куќи/Вили , Прилеп

Kuka vo Prilep

50 000 ЕУР

Број на соби: 6
24 мај 18:36 Куќи/Вили , Прилеп

Kuka vo Prilep mnogu dobra sostojba

50 000 ЕУР

Број на соби: 6
22 мај 09:04 Куќи/Вили , Прилеп

Kuka od 90m2 po povolna cena

Број на соби: 4
Површина: 90
21 мај 10:49 Куќи/Вили , Прилеп

SE IZDAVA KUKA VO PRILEP

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
15 мај 17:48 Куќи/Вили , Прилеп

Se iznajmuva sprat od kuka 100m2

Број на соби: 3
Површина: 100
12 мај 10:21 Куќи/Вили , Прилеп

TRI KUKI EDEN PLAC VO CENTAROT NA GRADOT

Број на соби: > 10
Површина: 140
04 мај 18:11 Куќи/Вили , Прилеп

Dvospratna kuka vo Prilep

27 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 90
04 мај 16:19 Куќи/Вили , Прилеп

Kuka od 140m2 vo Prilep

Број на соби: 6
Површина: 110
28 апр. 12:25 Куќи/Вили , Прилеп

Kuka vo Trojaci

17 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
25 апр. 12:21 Куќи/Вили , Прилеп

Kuka vo s. Trojaci

17 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
22 апр. 14:05 Куќи/Вили , Прилеп

Kuka vo centarot na Prilep

50 000 ЕУР

Број на соби: 9
Површина: 90
06 апр. 12:04 Куќи/Вили , Прилеп

TIPSKA KUKA

Број на соби: 8
Површина: 200
03 апр. 18:47 Куќи/Вили , Прилеп

Familijarna kuka

Број на соби: 5
Површина: 100
29 мар. 16:58 Куќи/Вили , Прилеп

Kuka vo Prilep

41 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 150
25 мар. 23:24 Куќи/Вили , Прилеп

Sprat od kuka za turisti

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
19 мар. 09:33 Куќи/Вили , Прилеп

Se izdava kuka vo tipskata naselba

Број на соби: 5
Површина: 100
04 мар. 10:45 Куќи/Вили , Прилеп

Kuka vo Prilep centar

90 000 ЕУР

Број на соби: > 10
02 мар. 17:47 Куќи/Вили , Прилеп

Kuka na ulica Lenin

52 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 130
27 фев. 17:41 Куќи/Вили , Прилеп

Vednas vseliva kuka od 100m2 vo Prilep

Број на соби: 6
Површина: 100
24 фев. 14:31 Куќи/Вили , Прилеп

KUKA OD 180m2 VO PRILEP

Број на соби: 8
Површина: 180
18 фев. 23:41 Куќи/Вили , Прилеп

Kuka + dukan

Број на соби: 8
Површина: 120
14 фев. 22:38 Куќи/Вили , Прилеп

KUKA SUPER POVOLNO

Број на соби: 8
Површина: 150
12 фев. 00:11 Куќи/Вили , Прилеп

Kuka vo Prilep

41 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 160
31 јан. 15:33 Куќи/Вили , Прилеп

Se iznajmuva garsonjera

Број на соби: 2
19 јан. 16:30 Куќи/Вили , Прилеп

Kuka vo Prilep

Број на соби: 4
Површина: 80
Кон почеток