Македонски | Shqip | English |
21 фев. 17:09
Linku:
Автомобили , Прилеп

AUDI A7 3.0 TDI Quattro FUL OPREMA MOZE ZAMENA

27 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
20 фев. 17:04
Linku:
Автомобили , Прилеп

VW Passat 1.9 tdi 110

2 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
16 фев. 10:54
Linku:
Автомобили , Прилеп

MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGARDE CH

Година: 2011
Километража: 0 - 4 999

Вчера 18:17 Автомобили , Прилеп

Nissan X-Trail -08

5 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 16:54 Автомобили , Прилеп

Audi A3

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 16:42 Автомобили , Прилеп

Skoda Octavia

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:56 Автомобили , Прилеп

Peugeot Partner

Година: 2005
Километража: 50 000 - 54 999
Вчера 14:09 Автомобили , Прилеп

VW GOLF 6 2.0TDI

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 14:05 Автомобили , Прилеп

Ford Kuga UVOZ CH 4x4

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 14:01 Автомобили , Прилеп

SUBARU FORESTER -08 4x4

3 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 13:49 Автомобили , Прилеп

BMW 525d 120kw Perfekt

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 12:37 Автомобили , Прилеп

Fiat Bravo 1.8

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:28 Автомобили , Прилеп

Peugeot Partner

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:26 Автомобили , Прилеп

BMW 730d F01 Bg Tabli perfektna sostojba

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 03:55 Автомобили , Прилеп

BMW X5 xdrive

Година: 2011
Километража: 90 000 - 94 999
Вчера 00:27 Автомобили , Прилеп

AUDI A4 2.0 TDI 143KS 105KW

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
21 фев. 23:12 Автомобили , Прилеп

MERCEDES-BENZ S 320 170kw -08 TOP FULL KASKO

15 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
21 фев. 22:15 Автомобили , Прилеп

BMW 120d AUTOMATIC

5 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
21 фев. 17:09
Linku:
Автомобили , Прилеп

AUDI A7 3.0 TDI Quattro FUL OPREMA MOZE ZAMENA

27 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
21 фев. 16:31 Автомобили , Прилеп

Ford Focus 1.6 Tdci 90 KC

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
21 фев. 14:11 Автомобили , Прилеп

MOTOR ZA RENAULT CLIO 1.4

Година: 1998
Километража: 110 000 - 119 999
21 фев. 10:47
Linku:
Автомобили , Прилеп

OPEL ANTARA 2.0 150KS 4X4 FULL OPREMA CH

7 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
21 фев. 09:07 Автомобили , Прилеп

Citroen Xsara Picasso 1.6 hdi 2004 reg do 2/2020

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
20 фев. 23:16 Автомобили , Прилеп

Mazda 6 2.0cdti 6brzini

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
20 фев. 22:40
Linku:
Автомобили , Прилеп

EKSTRA FORD FOCUS ZA EKSTRA CENA ITNO

3 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
20 фев. 17:52
Linku:
Автомобили , Прилеп

Mercedes-Benz CLA 220 d

27 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 50 000 - 54 999
20 фев. 17:30 Автомобили , Прилеп

BMW X5 3.0 SD 286 KS

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
20 фев. 17:04 Автомобили , Прилеп

VW Passat 1.9 tdi 110

2 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
20 фев. 16:44 Автомобили , Прилеп

Renault Scenic

1 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 20 000 - 24 999
20 фев. 16:38 Автомобили , Прилеп

Peugeot Partner termoking

Година: 2005
Километража: 50 000 - 54 999
20 фев. 16:15 Автомобили , Прилеп

Audi A4 1.9 TDI 110 Ks

2 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
20 фев. 15:39 Автомобили , Прилеп

Opel Corsa 1.2

1 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
20 фев. 13:04 Автомобили , Прилеп

OPEL ZAFIRA 110 KW 150 HP ekstra kvalitet

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
20 фев. 12:52 Автомобили , Прилеп

Mercedes S 320 NAJFULL PRRFEKT FULL KASKO

12 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
19 фев. 21:37 Автомобили , Прилеп

VW Golf 5 1.9 TDI 105 HP Full Oprema

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
18 фев. 21:12 Автомобили , Прилеп

VW Passat 1.9tdi Hajlajn

5 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
18 фев. 19:08 Автомобили , Прилеп

VW Passat 1.9TDI

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток