Македонски | Shqip | English |

Денес 22:59 Станови , Прилеп

Stan od 64m2 vo Prilep

38 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 22:42 Куќи/Вили , Прилеп

KUKA OD 150M2 VO PRILEP POVOLNO

Број на соби: 8
Површина: 150
Денес 19:52 Станови , Прилеп

STAN NAD ZEGIN VO CENTAR

38 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 19:45 Куќи/Вили , Прилеп

Ubav plac i 80m2 stara kuka vo Prilep

Број на соби: 4
Површина: 80
Денес 19:43 Куќи/Вили , Прилеп

Kuka vo centarot na Prilep

200 000 ЕУР

Број на соби: 8
Денес 18:30 Станови , Прилеп

Se izdava stan od 60m2

6 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 22:39 Станови , Прилеп

Renoviran i opremen stan vo centarot na Prilep

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Вчера 18:01 Куќи/Вили , Прилеп

KUKA OD 180m2 VO PRILEP

Број на соби: 8
Површина: 180
Вчера 14:55 Куќи/Вили , Прилеп

Kuka vo Prilep itno

43 000 ЕУР

Број на соби: 8
Вчера 14:11 Станови , Прилеп

Trosoben prosiren stan vo Prilep

44 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 80
Вчера 14:03 Куќи/Вили , Прилеп

Kuka od 320m2 so legaliziran dukan

64 000 ЕУР

Број на соби: 6
14 окт 18:36 Куќи/Вили , Прилеп

Kuka vo Prilep mnogu dobra sostojba

50 000 ЕУР

Број на соби: 6
14 окт 00:18 Куќи/Вили , Прилеп

Kuka vo centarot na Prilep

150 000 ЕУР

Број на соби: 9
12 окт 17:01 Станови , Прилеп

Stan vo Biznis centar Prilep

Број на соби: 6
Површина: 140
09 окт 01:58 Станови , Прилеп

Trosoben stan vo prilep Alicair

36 000 ЕУР

Број на соби: 3
01 окт 22:00 Куќи/Вили , Прилеп

Se iznajmuva kuka vo Prilep

Број на соби: 5
27 сеп 14:56 Куќи/Вили , Прилеп

kuka vo Prilep

45 000 ЕУР

Број на соби: 8
24 сеп 13:36 Станови , Прилеп

Se izdava stan vo centarot na Prilep

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
19 сеп 10:47 Станови , Прилеп

Se izdava namesten stan

Број на соби: 3,5
Површина: 90
13 сеп 15:11 Куќи/Вили , Прилеп

Namestena kuka zad Uredot

50 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 120
12 сеп 23:56 Куќи/Вили , Прилеп

Sprat od kuka za sezonski rabotnici

100 МКД / дневно

Број на соби: 2
12 сеп 23:44 Куќи/Вили , Прилеп

Sprat od kuka za turisti

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
12 сеп 20:18 Куќи/Вили , Прилеп

Kuka na ul. Tetovska Prilep

30 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 150
09 сеп 14:56 Куќи/Вили , Прилеп

Kuka vo s Malo Konjari Prilep

Број на соби: 4
Површина: 100
06 сеп 21:16 Куќи/Вили , Прилеп

Kuka vo Marino Maalo

60 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
Кон почеток