Македонски | Shqip | English |

06 апр. 12:04 Куќи/Вили , Прилеп

TIPSKA KUKA

Број на соби: 8
Површина: 200
05 апр. 16:49 Автомобили , Прилеп

VW POLO

Година: 1996
Километража: 110 000 - 119 999
05 апр. 15:00 Автомобили , Прилеп

FORD FIESTA 1.4 tdci

3 199 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
05 апр. 09:59 Автомобили , Прилеп

Opel Astra G 2.2 DTI

2 700 ЕУР Price Reduced

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
04 апр. 19:12 Автомобили , Прилеп , Долнени

Audi A6 MOZI ZAMENA

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
04 апр. 17:15 Автомобили , Прилеп

Mitshubishi Grandis

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
03 апр. 18:47 Куќи/Вили , Прилеп

Familijarna kuka

Број на соби: 5
Површина: 100
03 апр. 00:53 Автомобили , Прилеп

Bmw 120d

6 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
02 апр. 21:38 Автомобили , Прилеп

Alfa Romeo 166 2.4 JTD -99

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
02 апр. 21:04 Автомобили , Прилеп

Alfa Romeo 145 1.9 JTD -99

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
02 апр. 02:20 Автомобили , Прилеп

Fiat Stilo 1.9 JTD

2 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
01 апр. 22:00 Автомобили , Прилеп

Peugeot 205 1.8 dizel

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
31 мар. 22:56 Автомобили , Прилеп

Opel Corsa 1.4

1 300 ЕУР

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
31 мар. 17:50 Автомобили , Прилеп , Кривогаштани

Hyundai ix35 2.0 CRDi

15 500 ЕУР Price Reduced

Година: 2011
Километража: 50 000 - 54 999
Кон почеток