Македонски | Shqip | English |

23 мај 00:41 Автомобили , Прилеп , Долнени

VW Golf 2.0 gti

Година: 1994
Километража: > 500 000
23 мај 00:12 Автомобили , Прилеп

MERCEDES-BENZ S 320 170kw -08 TOP FULL KASKO

15 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
23 мај 00:06 Автомобили , Прилеп

BMW E 91 318d

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
22 мај 23:15 Автомобили , Прилеп

BMW 120d AUTOMATIC

5 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
22 мај 20:32 Автомобили , Прилеп , Долнени

BMW 530

8 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
22 мај 20:01 Автомобили , Прилеп , Долнени

Mercedes-Benz moze zamena za Golf 4 tdi

5 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
22 мај 18:48 Автомобили , Прилеп , Долнени

BMW 520

Година: 2008
Километража: 20 000 - 24 999
22 мај 18:37 Автомобили , Прилеп

FIAT STILO 1.9 jtd

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
22 мај 18:36 Автомобили , Прилеп

TIGUAN 2.0 4MOTION S&S Restajling

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
22 мај 18:21 Автомобили , Прилеп

VW Golf 3 GTI

1 300 ЕУР

Година: 1996
Километража: 25 000 - 29 999
22 мај 18:09 Автомобили , Прилеп

BMW 320d -13

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
22 мај 14:29 Автомобили , Прилеп

SEAT LEON -07 NAVI

4 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
22 мај 09:04 Куќи/Вили , Прилеп

Kuka od 90m2 po povolna cena

Број на соби: 4
Површина: 90
21 мај 23:12 Автомобили , Прилеп

BMW 320d -06 vo odliscna sostojba

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
21 мај 11:41 Автомобили , Прилеп

OPEL VECTRA

1 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
21 мај 10:49 Куќи/Вили , Прилеп

SE IZDAVA KUKA VO PRILEP

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
21 мај 10:29 Претпријатие Автомобили , Прилеп , Долнени

Seat Toledo 1.9

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
21 мај 10:25 Претпријатие Автомобили , Прилеп , Долнени

Mercedes a 160 cdi

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
20 мај 17:09 Автомобили , Прилеп , Долнени

VW TOURAN 1.9 TDI

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
20 мај 15:26 Автомобили , Прилеп , Долнени

OPEL CORSA 1.7 CDTI 101KS -05

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток