Македонски | Shqip | English |

10 јан. 16:02 Автомобили , Прилеп

MERCEDES BENZ C220 CDI CHIP

3 899 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
10 јан. 10:16 Куќи/Вили , Прилеп

Kuka vo Prilep

31 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
09 јан. 18:42 Автомобили , Прилеп

FIAT BRAVO 1.9 JTD

3 699 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
08 јан. 19:58 Куќи/Вили , Прилеп

Vednas vseliva kuka od 90m2 vo Prilep

15 500 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
08 јан. 08:28 Автомобили , Прилеп

Peugeot 607 2.2hdi

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан. 08:15 Куќи/Вили , Прилеп

Kuka vo Prilep

25 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 60
Кон почеток