Македонски | Shqip | English |
17 мар. 22:26
Линк
Автомобили , Прилеп

VW Golf 4 1.4 16v vo odlicna sostojba

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
13 мар. 19:27
Линк
Автомобили , Прилеп

Toyota Rav 4 Hybrid

25 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 60 000 - 64 999

16 фев. 19:47 Станови , Прилеп

Stan vo Prilep

60 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
16 фев. 19:32 Автомобили , Прилеп , Долнени

Reno Grand Scenik moze zamena

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
16 фев. 10:54 Автомобили , Прилеп

MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGARDE CH

Година: 2011
Километража: 0 - 4 999
16 фев. 10:54 Автомобили , Прилеп , Долнени

Mercedes-Benz E klasa 270

Година: 2002
Километража: 5 000 - 9 999
16 фев. 10:22 Автомобили , Прилеп

Fiat Punto

Година: 1999
Километража: 0 - 4 999
14 фев. 22:38 Куќи/Вили , Прилеп

KUKA SUPER POVOLNO

Број на соби: 8
Површина: 150
14 фев. 20:06 Автомобили , Прилеп

Peugeot 306

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
14 фев. 18:57 Автомобили , Прилеп

OPEL CORSA 1.2 benzin

2 350 ЕУР

Година: 2003
Километража: 100 000 - 109 999
13 фев. 17:45 Автомобили , Прилеп

Fiat Punto 1.3 multi jet unikat

2 350 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
13 фев. 12:11 Автомобили , Прилеп

Ford Galaxy

3 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
13 фев. 12:07 Автомобили , Прилеп

OPEL VIVARO 8+1

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
12 фев. 00:23 Автомобили , Прилеп

Fiat Punto

Година: 2001
Километража: 85 000 - 89 999
12 фев. 00:11 Куќи/Вили , Прилеп

Kuka vo Prilep

41 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 160
Кон почеток