Македонски | Shqip | English |
18 јан. 15:05 Претпријатие Автомобили , Прилеп

Lada Niva 2121

40 000 МКД

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
18 јан. 15:05 Претпријатие Автомобили , Прилеп

Lada Niva 2121

41 000 МКД

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
18 јан. 15:01 Претпријатие Автомобили , Прилеп

Lada Niva 2121

26 600 МКД

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток