Македонски | Shqip | English |

22 јул. 04:32 Куќи/Вили , Прилеп

Kuka vo Prilep

Број на соби: 2,5
29 мај 02:53 Автомобили , Прилеп , Долнени

Fiat Bravo

Година: 2000
Километража: 15 000 - 19 999
21 јул. 00:30 Куќи/Вили , Прилеп

Kuka V+P+1 vo Prilep

Број на соби: 6
Површина: 200
05 мај 22:52 Станови , Прилеп

Se izdava namesten stan vo Prilep

50 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
07 мај 01:20 Автомобили , Прилеп

Opel Meriva 1.7 CDTI

1 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
29 окт. 16:23 Автомобили , Прилеп , Кривогаштани

Audi A5

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток