Македонски | Shqip | English |
Денес 20:55 Автомобили , Пробиштип

Seat Toledo 1.9 TDI

150 000 МКД

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:01 Автомобили , Пробиштип

VW Golf 4

2 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
15 окт 05:17 Автомобили , Пробиштип

Rover Maestro

750 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
12 окт 11:51 Автомобили , Пробиштип

Opel Astra H 1.7

3 350 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
05 окт 17:17 Автомобили , Пробиштип

VW PASSAT 1.9 TDI 90 KS

2 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 400 000 - 449 999
05 окт 15:23 Автомобили , Пробиштип

Peugeot Partner od prv sopstvenik

3 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
25 сеп 11:57 Автомобили , Пробиштип

OPEL ZAFIRA

2 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
23 сеп 21:42 Автомобили , Пробиштип

PEUGEOT 307 2.0 HDI 79kw cena po dogovor

3 550 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
23 сеп 19:47 Автомобили , Пробиштип

Yugo 55 odlicna sostojba

400 ЕУР

Година: 1992
Километража: 100 000 - 109 999
18 сеп 19:49 Куќи/Вили , Пробиштип

Kuka vo Probistip

26 000 ЕУР

Број на соби: 3
17 сеп 10:10 Автомобили , Пробиштип

Peugeot 307 hdi 90 ks neuvezuvana

3 350 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
16 сеп 14:32 Автомобили , Пробиштип

VW Caddy vo odlicna sostojba

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
14 сеп 11:01 Автомобили , Пробиштип

Opel Astra 1.6 16v

600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 140 000 - 149 999
11 сеп 16:32 Автомобили , Пробиштип

YUGO KORAL 55 1989-ATS PLIN

700 ЕУР

Година: 1989
Километража: 100 000 - 109 999
11 сеп 02:07 Автомобили , Пробиштип

Opel Vectra

500 ЕУР

Година: 1993
Километража: 300 000 - 349 999
06 сеп 18:45 Автомобили , Пробиштип

Renault Clio

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
04 сеп 23:09 Куќи/Вили , Пробиштип

Kuka vo izgradba so prva ploca

Број на соби: 4
Површина: 100
30 авг 23:06 Куќи/Вили , Пробиштип

Kuka vo Probistip

24 500 ЕУР

Број на соби: 3
Кон почеток