Македонски | Shqip | English |
16 дек. 16:11 Автомобили , Пробиштип

Yugo Tempo 1.1

Година: 1997
Километража: 80 000 - 84 999
06 дек. 17:28 Автомобили , Пробиштип

Audi 80 1.9 td

1 000 ЕУР

Година: 1992
Километража: > 500 000
04 дек. 21:06 Автомобили , Пробиштип

VW POLO 9n 1.9 TDI 101PS

3 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
04 дек. 12:50 Автомобили , Пробиштип

Alfa Romeo 156 2.4 JTD 136 KS

2 099 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
03 дек. 09:48 Автомобили , Пробиштип

FIAT PUNTO

900 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
22 ноем. 10:52 Автомобили , Пробиштип

Peugeot Bipper Tepee 1.4HDI

Година: 2012
Километража: 95 000 - 99 999
22 ноем. 08:51 Автомобили , Пробиштип

BMW X5 sport paket 3.0 d

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
21 ноем. 23:57 Автомобили , Пробиштип

Ford Galaxy

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
17 ноем. 09:45 Автомобили , Пробиштип

Alfa Romeo 146 itno

1 600 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
13 ноем. 09:12 Автомобили , Пробиштип

Alfa Romeo 146 1.4tw Benzin/Tng

900 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
07 ноем. 18:54 Автомобили , Пробиштип

YUGO 45

200 ЕУР Намалена цена

Година: 1988
Километража: 100 000 - 109 999
15 окт. 22:59 Автомобили , Пробиштип

VW GOLF 5 1.9 TDI 77 KW

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
15 окт. 21:44 Автомобили , Пробиштип

Mazda 6 2.0

7 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
02 окт. 09:11 Автомобили , Пробиштип

Renault Megane 1.9 DTI

2 020 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток