Македонски | Shqip | English |
08 апр. 04:30 Автомобили , Пробиштип

FIAT PUNTO 1.2 16 V -05 UVEZENO OD SVAJCARIJA

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
07 апр. 18:16 Куќи/Вили , Пробиштип

Kuka od 200m2 vo Probistip

Број на соби: 6
Површина: 200
20 мар. 15:03 Автомобили , Пробиштип

Opel Astra 17 dti isuzu -03 registrirana

2 550 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
17 мар. 22:42 Автомобили , Пробиштип

Citroen C-Elysee -13

10 700 ЕУР

Година: 2013
Километража: 15 000 - 19 999
16 мар. 11:48 Автомобили , Пробиштип

PEUGEOT 1007 1.4 -05

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
09 мар. 20:32 Станови , Пробиштип

Stan od 56m2 vo Probistip

30 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
05 мар. 21:54 Автомобили , Пробиштип

AUDI A6 3.0TDI QUATTRO -06

8 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
27 фев. 16:37 Автомобили , Пробиштип

Opel Astra -93

1 600 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
19 фев. 21:16 Автомобили , Пробиштип

Suzuki Maruti vo odlicna sostojba

900 ЕУР

Година: 1996
Километража: 100 000 - 109 999
12 фев. 14:21 Автомобили , Пробиштип

VW PASSAT TDI -95

1 850 ЕУР

Година: 1995
Километража: 300 000 - 349 999
30 јан. 22:38 Автомобили , Пробиштип

Audi A4 -05

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 55 000 - 59 999
29 јан. 18:55 Автомобили , Пробиштип

Alfa Romeo 146 1.9 JTD 77kW -00

1 450 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
08 јан. 16:48 Станови , Пробиштип

Stan od 60m2 vo Probistip

24 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
07 јан. 14:40 Автомобили , Пробиштип

Kia Sorento 4*4 -05

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
06 јан. 01:01 Автомобили , Пробиштип

OPEL VECTRA MOZE ZAMENA -98

1 900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
01 јан. 17:17 Автомобили , Пробиштип

ZASTAVA 128 -95

550 ЕУР

Година: 1995
Километража: 15 000 - 19 999
Кон почеток