Македонски | Shqip | English |
13 апр. 12:40 Автомобили , Пробиштип

OPEL ASTRA 1.7 DTI -01 MOZE I ZAMENA

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 120 000 - 129 999
10 апр. 14:59 Автомобили , Пробиштип

Honda Civic

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
29 мар. 20:43 Автомобили , Пробиштип

Alfa Romeo 156

1 799 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
25 мар. 14:57 Автомобили , Пробиштип

MASINA ZA BMW

250 ЕУР

Година: 1997
Километража: 140 000 - 149 999
21 мар. 17:24 Автомобили , Пробиштип

Audi A3

3 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
12 мар. 20:57 Автомобили , Пробиштип

SSANGYONG REXTON 2.7 XDI SO MERCEDES MOTOR-06

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
01 мар. 15:31 Автомобили , Пробиштип

Ford Ka itno

1 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
26 фев. 14:17 Станови , Пробиштип

Stan vo Probistip

20 000 ЕУР

Број на соби: 3
17 фев. 20:28 Автомобили , Пробиштип

Audi A4 2.5 tdi

1 670 ЕУР

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
15 фев. 22:56 Автомобили , Пробиштип

BMW 320d

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
22 јан. 21:26 Автомобили , Пробиштип

Daewoo Nexia

750 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
15 јан. 05:51 Автомобили , Пробиштип

Lada 112

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 55 000 - 59 999
13 јан. 20:15 Автомобили , Пробиштип

VW Caddy 2.0 SDI

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
12 јан. 11:19 Автомобили , Пробиштип

FIAT PUNTO 1.9d

1 350 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
01 јан. 14:06 Автомобили , Пробиштип

CITROEN C3 1.4HDI 50KW -08

3 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
28 дек. 07:40 Автомобили , Пробиштип

VOLKSWAGEN POLO DIZEL

6 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 80 000 - 84 999
27 дек. 10:12 Автомобили , Пробиштип

VW Golf 4

Година: 1998
Километража: 25 000 - 29 999
Кон почеток