Македонски | Shqip | English |
Вчера 21:09 Автомобили , Пробиштип

Ford Fiesta

3 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:12
Линк
Автомобили , Пробиштип

OPEL ASTRA

1 100 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
19 мар. 17:37 Автомобили , Пробиштип

Audi A4 B6 1.9TDI 131ks

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
19 мар. 11:02 Автомобили , Пробиштип

VW Golf V 2.0 TDI

3 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
14 мар. 07:29 Автомобили , Пробиштип

Audi A3 S Line -04

2 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
08 мар. 19:49 Автомобили , Пробиштип

Opel corsa 1.2 benzin

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 120 000 - 129 999
06 мар. 21:26 Автомобили , Пробиштип

VW Golf 3 1.9 TDI -95

1 550 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
03 мар. 20:41 Автомобили , Пробиштип

Seat Alhambra -03

3 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 350 000 - 399 999
25 фев. 19:49 Автомобили , Пробиштип

Peugeot 307

3 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
20 фев. 15:39 Автомобили , Пробиштип

Suzuki Swift

Година: 1996
Километража: 20 000 - 24 999
17 фев. 22:55 Автомобили , Пробиштип

VW Golf 6 2.0 TDI DSG automatik garancija 6 meseci

7 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
11 фев. 15:26 Автомобили , Пробиштип

Peugeot 307

3 550 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
08 фев. 16:42 Автомобили , Пробиштип

VW Passat 1.8 Benzin plin

1 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
07 фев. 20:25 Автомобили , Пробиштип

Alfa Romeo 156 2.4 JTD 136 KS

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
24 јан. 01:12 Автомобили , Пробиштип

Citroen Berlingo 1.8i plin atest

1 600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
02 јан. 22:28 Автомобили , Пробиштип

Audi 80 1.9 tdi full oprema

1 000 ЕУР

Година: 1992
Километража: > 500 000
01 јан. 03:17 Станови , Пробиштип

Stan vo Probistip

28 000 ЕУР

Број на соби: 3
Кон почеток