Македонски | Shqip | English |
Денес 09:08 Автомобили , Радовиш

VW Polo 1.4 TDI Sport

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 20:18 Автомобили , Радовиш

Seat Ibiza

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 19:05 Автомобили , Радовиш

Seat Ibiza 1.4 TDI

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 15:50 Автомобили , Радовиш

FORD FOCUS 1.8 tddi

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
16 окт 20:04 Автомобили , Радовиш

Audi A6 3.00 QUATRO

9 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
16 окт 19:53 Автомобили , Радовиш

BMW X5 3.0 SD M-PACKET SPORT PACKET 286 KS

19 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток