Македонски | Shqip | English |

19 мај 18:58 Автомобили , Радовиш

Opel Zafira

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
19 мај 01:57 Автомобили , Радовиш

VW Pasat 2.0 103kw

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
17 мај 17:30 Автомобили , Радовиш

VW Passat -90

Година: 1990
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток