Македонски | Shqip | English |

20 дек. 13:44 Автомобили , Радовиш

Fiat Doblo

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
19 дек. 12:42 Автомобили , Радовиш

BMW 530 d

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
19 дек. 00:55 Автомобили , Радовиш

Mercedes B200

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
17 дек. 12:46 Автомобили , Радовиш

Opel Vectra 20 dti -99

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
12 дек. 13:20 Автомобили , Радовиш

VW Golf 1.9 tdi 77kw 105ks

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
11 дек. 18:59 Автомобили , Радовиш

VW Touran 1.9 TDI

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
07 дек. 11:49 Автомобили , Радовиш

Audi A4 2.0 143 full reg zelen karton

9 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
04 дек. 19:01 Автомобили , Радовиш

Citroen Xsara Picasso

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
30 ноем. 19:24 Автомобили , Радовиш

Audi A2

1 880 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 22:20 Автомобили , Радовиш

VW TOURAN 1.9

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
28 ноем. 16:14 Автомобили , Радовиш

CHRYSLER TOURING CRD

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 15:54 Автомобили , Радовиш

Mercedes A200 CDI Avantagrde

4 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
26 ноем. 10:22 Куќи/Вили , Радовиш

Kuka vo Centar

Број на соби: 4
Површина: 90
25 ноем. 15:15 Автомобили , Радовиш

MERCEDES-BENZ C220 CDI

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
23 ноем. 18:43 Автомобили , Радовиш

Ford Focus 1.6tdci

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
21 ноем. 21:47 Куќи/Вили , Радовиш

Kuka od 80m2 vo Radovis

Број на соби: 4
Површина: 80
20 ноем. 18:33 Куќи/Вили , Радовиш

Kuka vo Radovis po super cena

Број на соби: 6
Кон почеток