Македонски | Shqip | English |

30 ноем. 19:24 Автомобили , Радовиш

Audi A2

1 880 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 22:20 Автомобили , Радовиш

VW TOURAN 1.9

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
28 ноем. 16:14 Автомобили , Радовиш

CHRYSLER TOURING CRD

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 15:54 Автомобили , Радовиш

Mercedes A200 CDI Avantagrde

4 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
26 ноем. 10:22 Куќи/Вили , Радовиш

Kuka vo Centar

Број на соби: 4
Површина: 90
25 ноем. 15:15 Автомобили , Радовиш

MERCEDES-BENZ C220 CDI

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
23 ноем. 18:43 Автомобили , Радовиш

Ford Focus 1.6tdci

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
21 ноем. 21:47 Куќи/Вили , Радовиш

Kuka od 80m2 vo Radovis

Број на соби: 4
Површина: 80
20 ноем. 18:33 Куќи/Вили , Радовиш

Kuka vo Radovis po super cena

Број на соби: 6
18 ноем. 09:59 Автомобили , Радовиш

VW GOLF 5 PLUS TDI

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
17 ноем. 10:06 Автомобили , Радовиш

Uaz -01 Benzin / Plin

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 10 000 - 14 999
14 ноем. 19:54 Автомобили , Радовиш

MAZDA 6 2.0 TDCI FUL OPREMA

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
14 ноем. 12:57 Автомобили , Радовиш

VW Sharan

3 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
13 ноем. 12:06 Автомобили , Радовиш

VW Golf 4

1 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
10 ноем. 20:57 Куќи/Вили , Радовиш

Kuka 600m2 prostor za ziveenje

170 000 ЕУР

Број на соби: > 10
09 ноем. 12:22 Автомобили , Радовиш

Fiat Doblo 1.3 Multijet

222 212 МКД

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
08 ноем. 18:44 Автомобили , Радовиш

OPEL ASTRA BENZIN PLIN

1 750 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
07 ноем. 14:56 Автомобили , Радовиш

FIAT DOBLO 1.9 JTD MULTIYET -07

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
06 ноем. 13:18 Автомобили , Радовиш

AUDI A6 3.0 QUATTRO

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
05 ноем. 22:43 Автомобили , Радовиш

Jeep tata safari

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
05 ноем. 20:10 Куќи/Вили , Радовиш

Vikend kuka 180m2 vo Radovis

Број на соби: 8
Површина: 180
05 ноем. 11:32 Автомобили , Радовиш

AUDI A4 1.9tdi 131ks

4 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
03 ноем. 20:36 Куќи/Вили , Радовиш

Kuka vo Radovis

45 000 ЕУР

Број на соби: 3
02 ноем. 19:47 Автомобили , Радовиш

VW Golf Plus

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток