Македонски | Shqip | English |

Денес 13:44 Автомобили , Ресен

Audi A6 3.0 TDI quatro LED xenon

19 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:58 Претпријатие Автомобили , Ресен

Mercedes C 200 cdi Ekstra cena

3 450 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 12:57 Претпријатие Автомобили , Ресен

VW Passat 2.0tdi dizel

5 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 09:31 Претпријатие Автомобили , Ресен

VW PASSAT R- Line 2.0 TDI 103kw -10

8 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 11:22 Автомобили , Ресен

MERCEDES-BENZ E280 CDI 4MATIK

Година: 2007
Километража: 15 000 - 19 999
17 сеп 10:35 Автомобили , Ресен

VW GOLF 6 1.6 TDI PRODADENO

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
16 сеп 12:10 Автомобили , Ресен

BMW 320D E90

8 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
14 сеп 12:37 Автомобили , Ресен

Mercedes-Benz C250 TD

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
13 сеп 14:00 Автомобили , Ресен

AUDI A4 2.0 TDI 8G TRONIK

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
11 сеп 14:29 Претпријатие Автомобили , Ресен

Toyota Yaris AVTOMATIK EKSTRA ZACUVANO VOZILO

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
11 сеп 14:29 Претпријатие Автомобили , Ресен

SEAT IBIZA 1.9 TDI -07 REGISTRIRANA SO ZELEN

4 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
11 сеп 14:28 Претпријатие Автомобили , Ресен

FORD C-MAX 1.8 TDCI 115 FULL OPREMA

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
11 сеп 14:28 Претпријатие Автомобили , Ресен

Citroen C4 Grand Picasso -07 7 SEDISTA

4 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
11 сеп 14:28 Претпријатие Автомобили , Ресен

OPEL INSIGNIA -11 ESKSTRA ZACUVANO VOZILO

7 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
11 сеп 14:28 Претпријатие Автомобили , Ресен

TOYOTA AVENSIS -05 2.0 115KS D4D MOTOR

4 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
11 сеп 14:28 Претпријатие Автомобили , Ресен

MAZDA 5 -06 2.0 110KS EKSTRA ZACUVANA

4 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
11 сеп 14:28 Претпријатие Автомобили , Ресен

MERCEDES-BENZ C 200 CDI FACELIFT

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток