Македонски | Shqip | English |
Денес 12:29 Автомобили , Ресен

Porsche Cayenne Turbo 4.5L V8 450 HP PLIN -05

19 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 18:39 Автомобили , Ресен

BMW 320d 177ks

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 17:29 Авто плац Автомобили , Ресен

Nissan Primera 2.2 Diesel

3 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:25 Авто плац Автомобили , Ресен

Mercedes E 200 CDI Elegance

3 650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 16:40 Автомобили , Ресен

Mercedes ML 270 CDI

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
23 апр 19:36 Автомобили , Ресен

LADA 110

Година: 2001
Километража: 85 000 - 89 999
23 апр 17:17 Автомобили , Ресен

Porsche Cayenne Turbo 4.5L V8 450 HP PLIN

19 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
23 апр 14:30 Автомобили , Ресен

VW Passat 1.9 TDI 105 ksSega uvezen

8 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
22 апр 17:41 Автомобили , Ресен

SEAT ALTEA XL 2.0 TDI 140 HP STYLE EDITION

10 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
22 апр 10:36 Авто плац Автомобили , Ресен

BMW 320d 163ks M Oprema

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
21 апр 14:01 Авто плац Автомобили , Ресен

VW PASSAT 1.9 TDI 131 KS HIGHLINE -03

4 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
21 апр 11:35 Автомобили , Ресен

MERCEDES CLS 320 CDI -08

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
19 апр 10:47 Авто плац Автомобили , Ресен

VW GOLF 4 1.9 TDI 90 KS

2 650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
19 апр 10:47 Авто плац Автомобили , Ресен

MERCEDES C 200 CDI FACELIFT

6 299 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
19 апр 10:47 Авто плац Автомобили , Ресен

MERCEDES E 320 CDI EVO

11 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
19 апр 10:47 Авто плац Автомобили , Ресен

VW GOLF 14 16 V BENZIN/PLIN -99

2 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
19 апр 10:47 Авто плац Автомобили , Ресен

KIA SORENTO 2.5 CRDI 4X4

6 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
19 апр 10:47 Авто плац Автомобили , Ресен

HYUNDAI i10 1.1i 80 ks

3 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 80 000 - 84 999
19 апр 10:47 Авто плац Автомобили , Ресен

SEAT CORDOBA 1.4 TDI

2 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
19 апр 10:47 Авто плац Автомобили , Ресен

NISSAN NOTE 1.5 DCI 85 KS

4 850 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
19 апр 10:47 Авто плац Автомобили , Ресен

BMW X5 3.0 M-PAKET FACELIFT

12 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
19 апр 10:47 Авто плац Автомобили , Ресен

PEUGEOT 407 1.6 HDI Comfort

5 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
19 апр 10:47 Авто плац Автомобили , Ресен

VW GOLF 4 1.9 TDI 110 KS

2 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
19 апр 10:47 Авто плац Автомобили , Ресен

TOYOTA AVENSIS 2.0 D4D NA LANCE

5 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
19 апр 10:46 Авто плац Автомобили , Ресен

BMW 535 D 272 PS BITURBO CH -04

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
19 апр 10:46 Авто плац Автомобили , Ресен

BMW 535 D 272 PS M-PACKAGE CH

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
19 апр 07:39 Автомобили , Ресен

MERCEDES E 280 ELEGANS

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
18 апр 21:19 Авто плац Автомобили , Ресен

VOLVO S40 2.0 D

5 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
18 апр 21:13 Авто плац Автомобили , Ресен

OPEL ASTRA H 1.3 CDTI GTC

5 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
11 апр 15:26 Авто плац Автомобили , Ресен

Mercedes-Benz ML 280

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
{{#each data}} {{/each}}
Кон почеток